Cumartesi , 25 Mayıs 2024

Cinsel Hayatınız Canlanacak!

Cinsel hayatınızı canlandırmak için neler yapabilirsiniz? Monotonlaşan cinsel hayatınıza nasıl heyecan katabilirsiniz? Seks hayatınız sıkıcı mı olmaya başladı? Cinsel hayatınızı yeniden gençlik günlerinize çevirmek için neler yapmalısınız? gibi yaşadığınız içinde bulunduğunuz ancak kısmen sıkıcı bir hal almaya başlayan cinsel hayatınızı, seks performansınızı, cinsel aktivite sayınızı ve aldığınız hazzı yaşadığınız orgazmı çoğaltabilirsiniz. Cinsel hayatınız canlanacak şekilde aktif  olmanız gerekli. Bunun için size aşağıda bazı önerilerimiz olacak. Bu önerileri imkanınız olduğu kadar yaparsanız mutlaka faydasını görüyor olacaksınız ve seks ateşi yeniden yanacaktır. Komşularınız yeniden gürültülü, seks dolu şehvetli gecelere hazır olsun… Aşk dolu çığlıkları duymaya hazır olun. Sizi ve partnerinizi baştan çıkaracak,cinsel hayatınızı canlandıracak yeni yol ve yöntemler için başlıyoruz. İlk iş mutlaka hayal edin, hayalsiz gerçek olmaz!… Her şey bir hayal ile başlar. Şimdi gelin MobilDost okuyucuları olarak birlikte bu hayal dünyasında yolculuk yapalım. Bu yolculuk sonrasında mutlaka cinsel hayatınız  canlanıyor,renkleniyor olacaktır. 

SEVGİLİNİZE SARILIN

Seksten  hemen önceki kucaklaşmalar ve küçük  cilveli oynaşmalar seks sırasında kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Sevgi dolu şefkatli dokunuşlar, okşamalar veya şehvet dolu öpüşmeler… Bunların hangisini yaparsanız yapın mutlaka sıkı sıkı sarılın. Ten tene temas edin, küçük seksi kurlar yapın. Sıcak ve samimi olun.Dokunun ve dokundurun.Cinsel hayatınızı canlandırmak için mutlaka küçük cinsel süprizler yapın.

CİNSEL DUVARLARINIZI YIKIN

Hayatınız, günlük yaptığınız işler, kişisel bakımınız, tüm bunları bir düzene rutine bağlayabilirsiniz. Seks dışında!.. Rutin bir seks hayatı, partnerinizden sıkılmanıza hatta belki de soğumanıza neden olabilir. Bu sebeple  risk alın ve harekete geçin. Sürprizler yapın, rutinin dışına çıkın. Her zamanki mekanlar dışında, arabada, sinemada, asansörde, mutfakta, banyoda, bir otel odasında yada bir arkadaşınızın evinde seks yapın. Seks hayatınızı canlandıracak azda olsa risk barındıran ürkütücü ama heyecanlı mekanları kullanın. Bir mağazanın soyunma kabini, bir iş merkezinin otoparkı gibi. Rutinden çıkmak için arada bir yapacağınız küçük kaçamaklar sizi daha arzulu ve heyecanlı bir ikili haline getirecektir.Bu heyecan cinsel hayatınızı yeniden canlandıracaktır,sabahlar olmasın diyeceksiniz. Bugüne kadar oluşan cinsellik duvarlarınızı aşın. Hatta bu duvarı yıkın ve bir daha duvarlar örmeyin kendinize.

SEKSTE SINIR TANIMAYIN

Cinsel hayatınızı canlandırmak için yatakta isteğiniz kadar fantezi kurup gizemli olabilirsiniz. Maskeler, son derece seksi ve cüretkar iç çamaşırları, sürpriz seks oyuncakları, belki ışık ve kokular, sizi sekse götüren her şey olabilir. Ne yaparsanız yapın size ait olan ruhunuz çırıl çıplak olsun. İsterseniz kendinizi tatmin edin. Açık ve istekli olun. Karşı tarafa varsa korkularınızı, fantezilerinizi, cinsellik için beklentilerinizi anlatmaktan çekinmeyin. Hep söylediğimiz gibi mutlaka cinselliğinizi konuşun. Bol bol bu konuda sohbet edin, ister telefonda sohbet edin, telefon seksi yapın ister yüz yüze konuşun ama yeter ki anlatın. Monotonlaşan cinsel hayatınızı canlandırmak için hayal gücünüzden faydalanın. Cinsellik içeren filmler izleyin. 

STRİPTİZ YAPIN

Sürpriz!.. Striptiz zamanı… Bir akşam eve erken gidip hazırlık yapın. Işıkları  söndürün, güzel bir müzik açın, mumları yakın, güzel kokular sürün, şarabınızı açın ve eve gelince partnerinizi yatağa yatırın, yatağın üzerine çıkın ve müzik eşliğinde ona striptiz yapın. Gözleri açılsın, kalbi yerinden çıkacakmış gibi olsun, sürtünün, dokunun, öpün onu seks hazırlayın. Vücudunuzun tüm hünerlerini gösterin ona ki oda birazdan size hünerlerini göstersin. Yılan içinizde gezinsin. Cinsel hayatınızı canlandırmak için önce cesur olmalısınız, denemekten korkmayın. 

 

SKOR YARIŞTIRMAYIN

Cinselliği yaşarken seks yaparken asla skor, performans yarışına girmeyin. Performans, skor derdine düşerseniz seksin kendi büyüsü bozulur ve seksin tadını, zevkini kaçırırsınız. Seks bir matematik işlemi değil bir zevk alma işidir. Zevk aldıkça yaparsınız. Tüm dertlerinizi, sıkıntılarınızı unutun, biran için kopun dünyadan, her şeyi boş verin, anı yaşayın, seksin, orgazmın, partnerinizin tadını çıkarın…Seks zaten kısa sürüyor, sonsuz değil bunun tadına varın. Bu sekse odaklanma geride kalanları boş verme durumunu ne kadar yaşarsanız o kadar çok keyif alacaksınız. Cinsel hayatınızı canlandırmak için sadece kendi eşinize yoğunlaşın, seksi ve arzulu olun.

SEKS ZARLARINI KULLANIN

Cinsel hayatınıza heyecan katmak, canlandırmak için seks zarlarından alabilirsiniz. Bu zarların birinde seks pozisyonları diğerinde ise mekanlar yer alıyor. Her ikiniz de birer zarı atıyorsunuz hangi mekanda hangi pozisyon çıkarsa şansınıza orada sevişip seks yapıyorsunuz. Bu zarlar sayesinde cinsel hayatınız kesin canlanıyor olacaktır. Olasılıklar oldukça fazla. İsterseniz bu zarların içinde bulunan pozisyon ve mekanları değiştirip kendinize özgü seks zarları yapabilirsiniz. Bu şekilde zarların sunduğu pozisyon ve mekanlar ile sınırlı kalmaz hayal gücünüz kadar zengin fantezi dünyasında yolculuk yapmaya başlarsınız. Yolculuğunuz boyunca seks yapabilirsiniz. Hayal kurmaktan ve bunları gerçekleştirmekten korkmayın. Sevin ve sevişin.

Sevişmeden uyumayalım.

Mobil Dost

Kontrol Ediniz

sevgiliniz ile hangi filmleri izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz

İlişkide Bağımlı Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

İlişkide Bağımlılık Halleri İlişkide bağımlı olduğunuzu gösteren 6 işaret nelerdir? Siz değerli MobilDost okuyucuları için …

14 şubat sevgililer günü

Aşkın Evreleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

14 Şubat Sevgililer Günü Sohbetleri Aşkın evreleri hakkında bilinmesi gerekenler. Haftaya 14 Şubat Dünya Sevgililer …

Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz

Sevginizi Göstermek İçin Nasıl Öpersiniz?

Öpüşelim mi? Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz? Öpüşmek bir tür iletişim şeklidir. Ancak yıllardır öpüşüyor …

İlişkide teknolojiden nasıl faydalanırsınız

İlişkinize Faydalı Olabilecek Teknolojiler

İlişkinize Faydalı Teknolojiler İlişkinize faydalı olabilecek teknolojiler…Yaşadığınız ilişkiye hangi teknolojinin ne gibi yardımı veya katkısı …