Perşembe , 20 Haziran 2024
erkeklerin zevk noktaları
Erkeklerin zevk noktaları nereleridir?

Erkeklerin Zevk Noktaları

Erkeklerin Tahrik Bölgeleri

Erkeklerin zevk noktaları nerelerdir? Erkeklerin size özel 14 bölgesi. Bu yazımızda erkeklerin size özel 14 zevk noktasını paylaşıyor olucaz. Sekste zevk almak kadar zevk vermekte önemlidir. Sadece kadınların zevk alması değil erkeklerin de zevk alması gerekiyor. Hatta bağımlılık yapacak şekilde zevk almaları gerek ki başka bedenlerde arayışa girmesinler.

Seksin; ilk insanlardan buyana toplum içinde güç konuşulan bir konu olmasının yanı sıra bireylerin mutlu yaşantısı için son derece önemlidir. Seksin konuşulması zor geldiği için pek çok kişi partnerini nasıl mutlu edeceğini, dahası kendisinin nelerden keyif, zevk alacağını bilemez durumdadır. Hep söylediğimiz gibi önce kendi ruhunuzu ve bedeninizi tanıyın. Bu yazımızdan sonra erkeklerin kadınlar ile ilgili bilmesi gereken en temel konular başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Kadınların ve erkeklerin zevk noktalarını bilmek, çiftlerin cinsel yaşamlarına renk katar. Hem kadınların hem de erkeklerin birden fazla zevk noktası vardır. Bu noktaların doğru bir şekilde uyarılması seksi daha keyifli kılar. Elbette partneri tanımak ve bireysel olarak hoşlandığı noktaları keşfetmek de çok önemlidir. Bunun için ön sevişmeye vakit ayırmak ve partnerimizi psikolojik olarak da uyarmak gereklidir. Önce cazibe noktası olmalıyız, cinsel bir çekimimiz olmalı. Ayrıca partneriniz ile yapacağınız bire bir sohbetlerinizde veya telefonda yapacağınız sohbetlerinizde mutlaka kendi cinselliğinize ilişkin bilgileri paylaşın. Bu sohbetlerinizde nelerden hoşlandığınızı, kendi zevk noktalarınızı da anlatın. Dilerseniz telefon seksi yapıp ufak bir pratik yapabilirsiniz.

Erkeklerin zevk aldıkları noktalar, yani G noktaları kadınlardan daha fazladır. İşte erkeklerin zevk noktaları:

erkeklerin zevk noktaları
Erkeklerin zevk noktaları/ G noktaları bilinenin tam tersine kadınlardan daha fazladır. Kadınlar tarafından bu zevk noktalarına işlem yapılırsa zevke ulaşmaları çok daha kolay olacaktır. Dudaklar, boyun, penis bölgesi, kalçalar en çok bilinen bölgelerdir.

ERKEKLERİN ZEVK NOKTALARI

 • Penis ve Çevresi
 • Frenulum Bölgesi
 • Prostat Noktası
 • Perine Bölgesi
 • Boyun Bölgesinin Tamamı
 • Ense
 • Avuç İçleri
 • Testislerin Birleşim Çizgisi
 • Alt Dudağın Kenarı
 • Bel Çukuru
 • Kulak Memeleri
 • Göğüs Uçları
 • Kasıklar-Kalçalar
 • Penisin Başı
Erkeklerde penis bölgesi
Erkeklerde en büyük zevk merkezi penis bölgesidir. Penis bölgesine yapılan dokunuşlar erkekler için haz verici olacaktır. Penis çevresi , testisler ,prostat noktası ve penis başı erkekler için ideal zevk noktaları olabilir.

PENİS VE ÇEVRESİ

Aklında seks düşüncesi olmayan bir erkek bile penisine ya da penis bölgesine dokunularak tahrik edilebilir. Penis ve etrafındaki dokular, erkek vücudunda uyarılmaya en hazır olan bölgelerdir. Bir erkeği sekse hazırlamak ve onun seksten aldığı zevki arttırmak için penis vazgeçilmezdir.

FRENULUM BÖLGESİ

Frenulum bölgesi erkekte penisin hemen alt kısmında bulunur. Bu bölge pek çok kadın tarafından ihmal edilir. Halbuki Frenulum erkek vücudunda en çok cinsel haz duyulan bölgedir. Bu bölgede sinir uçları oldukça yoğundur ve bu bölgeye dokunulduğunda erkek yoğun bir şekilde tahrik olur. Bu nokta erkeklerin G noktalarından biridir.

PROSTAT NOKTASI

Perine bölgesi erkek vücudunda makatın bir parmak kadar altında bulunur. Bu bölge aynı zamanda Prostat noktası olarak da adlandırılır. Seks sırasında bu bölgeye küçük dokunuşlarda bulunmak ve hafifçe masaj yapmak erkeğin aldığı zevki doruklara çıkarır, sertleşme problemlerinin önüne geçer ve hatta prostat kanserini önlemede etkilidir.

erkeklerin haz noktası olan penis bölgesi
Erkeklerin en hassas oldukları zevk noktası olan bel bölgesi altında kalan penis, testislerin birleşim çizgisi, perine bölgesi ve kalçalar olacaktır. Bu bölgelere dokunulunca erkekler son derece fazla zevk alıyorlar. Sizde partnerinizi zevkten uçurmak istiyorsanız özellikle bu bölgelere çalışabilirsiniz. Ancak bu bölgedeki çalışmalarda dikkatli olun istenmeyen ani bir patlamaya sebep verebilirsiniz.

PERİNE BÖLGESİ

Erkekte makat ile yumurtalıkların arasında kalan ince deriye Perine alanı denir. Bu bölge erkeklerin bir diğer G noktasıdır. Seks sırasında bu alana dokunulması orgazm süresini ve şiddetini arttırır ve bunun yanı sıra boşalmayı geciktirir. Erkeğin aldığı hazzı arttırmak ve seksin süresini uzatmak için Perine bölgesi vazgeçilmez zevk noktalarındandır.

BOYUN BÖLGESİNİN TAMAMI

Boyun bölgesi hem kadın hem de erkek için tahrik olunan noktalardan biridir. Ön sevişme sırasında erkeğin boynunu öpmek, onun cinsel ilişkiye daha hızlı bir şekilde hazır olmasını sağlar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta öpücüklerin hafif şiddette olmasıdır. Hatta bazen sıcak bir nefes bile erkeği etkilemeye yeter.

ENSE

Erkekler enselerine dokunulmasından ve bu bölgenin öpülmesinden tahrik olurlar. Erkeğin aklında seks yokken arkasından yaklaşılarak omuzlarına masaj yapılması ve bu sırada ensesine hafif öpücükler kondurulması onun hızlıca tahrik olmasını sağlayacaktır. Ayrıca ön sevişme esnasında erkeğin ensesine parmak uçlarınızla masaj da yapabilirsiniz. Bu bölgeye yapılan yumuşak dokunuşların afrodizyak etkisi vardır.

AVUÇ İÇLERİ

Ellerin içleri, dışlarına göre daha hassastır. Hatta pek çok Uzak Doğu masaj tekniğinde de avuç içlerinde odaklanılır. Erkeğin avuç içlerine parmak uçlarınızla dairesel bir şekilde masaj yaparak beyninde seks sinyallerinin uyanmasını sağlayabilirsiniz.

TESTİSLERİN BİRLEŞİM ÇİZGİSİ

Testisler erkeğin uyarılması için oldukça etkilidir. Özellikle iki testisin birleştiği nokta erkeklerin en önemli zevk noktalarından biridir. Seks sırasında iki testisin birleştiği ince çizgiye küçük dokunuşlarda bulunarak erkeğin çok daha yüksek haz duymasını sağlayabilirsiniz.

erkeklerin zevk noktası olan alt dudak
Erkeklerin zevk noktalarından biriside alt dudaklarıdır. Nazikçe acıtmadan alt dudaklarına yapışabilirsiniz. Ön sevişme süresinde olabildiğince boyun bölgesi ve dudaklarını öpebilir ve hatta diliniz ile yalayıp minik masajlar yapabilirsiniz. Oradan aşağıya doğru inmek sizin zevkinize kalmış.

ALT DUDAĞIN KENARI

Erkeklerin ön sevişmeden hoşlanmadıkları ve bunu sadece kadın için yaptıkları gibi yanlış bir inanış vardır. Aslında erkeklerin tahrik olması ve sekse hazırlanmaları için de ön sevişme elzemdir. Güzel bir öpüşme ve alt dudağın kenarının hafifçe öpülmesi erkeği tahrik etmek için oldukça etkilidir.

BEL ÇUKURU

Bel çukuru kadınlar için olduğu kadar erkekler için de uyarıcı bir bölgedir. Bel çukurunu öperek ya da bu bölgeye yumuşak bir şekilde dokunarak erkeğin aldığı zevki arttırabilirsiniz.

KULAK MEMELERİ

Ön sevişme sırasında kulak memelerini hafifçe öpmek ve sert olmayan ısırıklarla uyarmak erkeğin aldığı hazzı arttırır. Dudaklarla başlayın, boyunla devam edin ve kulak memesine doğru ilerleyin. Erkeğinizin süratli bir şekilde sekse hazır olduğunu göreceksiniz.

GÖĞÜS UÇLARI

Kadınların göğüs uçlarından aldıkları zevk bilinir ama bu bölge erkeklerde nedense ihmal edilir. Halbuki göğüs uçları erkek için de önemli bir zevk noktasıdır. Seks sırasında partnerinizin göğüs uçlarını öperek ve bu bölgeyi hafifçe ısırarak erkeğinizin aldığı hazzı arttırabilir ve onu daha fazla tahrik edebilirsiniz.

KASIKLAR

Karnın alt bölümünden başlayarak penise kadar uzanan kasık bölgesi erkeklerin en çok zevk aldığı noktalardan biridir. Bu bölgeyi parmak uçları ya da dudaklarla uyarmak erkeğin aldığı zevki ve yaşadığı orgazmın yoğunluğunu şiddetlendirecektir.

Penis başı ve penis bölgesi erkeklerin dayanılmaz zevk bölgeleridir
Erkeklerin en hassas sinirlerinin bulundukları cinsel organları olan penis bölgesine dokunulması halinde zevk almalarını sağlarsınız. Penis bölgesi ve başı en can alıcı noktalardır. Ön sevişme esnasında yapılacak olan bir oral seks onlara bir mükafat olabilir. Oral seksi asla çok uzun tutmayın yoksa istenmeyen erken boşalmaya sebep olabilirsiniz.

PENİSİN BAŞI

Erkeğin seksten daha fazla zevk alması için cinsel organın ucu unutulmamalı. Seks sırasında peniste kan akışı hızlı olduğu için bu bölge oldukça hassas ve haz verici olur. Bu bölge son derece hassas olacağı için dokunuşların hafif olması gereklidir.

Bu yazımız umarım siz değerli MobilDost okuyucularımızın seks hayatında işinize yarar. İlk fırsatta buradan öğrendiklerinizi kendi partnerinizin üzerinden deneyebilirsiniz. MobilDost ile yeni arkadaşlıklar kurmak ülkemizin her şehrinden yeni kadınlar ile tanışmak, telefonda zevk dolu sohbetler etmek isterseniz hemen buradan hızla giriş yapabilirsiniz.

Kontrol Ediniz

sevgiliniz ile hangi filmleri izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz

İlişkide Bağımlı Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

İlişkide Bağımlılık Halleri İlişkide bağımlı olduğunuzu gösteren 6 işaret nelerdir? Siz değerli MobilDost okuyucuları için …

14 şubat sevgililer günü

Aşkın Evreleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

14 Şubat Sevgililer Günü Sohbetleri Aşkın evreleri hakkında bilinmesi gerekenler. Haftaya 14 Şubat Dünya Sevgililer …

Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz

Sevginizi Göstermek İçin Nasıl Öpersiniz?

Öpüşelim mi? Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz? Öpüşmek bir tür iletişim şeklidir. Ancak yıllardır öpüşüyor …

İlişkide teknolojiden nasıl faydalanırsınız

İlişkinize Faydalı Olabilecek Teknolojiler

İlişkinize Faydalı Teknolojiler İlişkinize faydalı olabilecek teknolojiler…Yaşadığınız ilişkiye hangi teknolojinin ne gibi yardımı veya katkısı …