Perşembe , 20 Haziran 2024
Fast sex yani hızlı seks
Hızlı ama çok zevkli seks

Fast Sex

Fast Sex Nedir?

Fast sex; Türkçe karşılığı hızlı seks olarak söylenebilir. Bizim kabaca gün içi kaçamak dediğimiz şey aslında. Asansörde, arabada, merdiven altında, soyunma kabininde WC de hızlıca yapılan seks. Cinsel hayatınızda tempo biraz düştüyse ve yeni heyecanlar aranmaya başlandı ise fast sex size ilaç olabilir. Tatmin noktanıza bir tık tempo eklemek istiyorsanız “fast sex” felsefesiyle tanışmanın tam zamanıdır, yavaşlığın huzurlu sularından ayrılıp, dar vakitlerde de partnerinizle temasa geçmek için elinizi çabuk tutmalısınız!…Kemerlerinizi bağlayın kalkıyoruz.

Dijitalleşme ve Endüstriyle birlikte, ‘her eylemin en hızlısı mubahtır’ anlayışı, birçoğunuzun hayat felsefesi haline gelmiş olabilir. Sonuç olarak dijital çağ bir hız çağı herşeyin hızlısını alıyoruz, aynı zamanda kendimizde zamandan geri kalmamak için hızlı yaşıyoruz. Daha az uyuyup daha çok çalışıyoruz. Zamanın ruhunu yakalamak, hiçbir şeyden eksik,geri kalmamak için koşturup duruyoruz. Bugün fast food kültürünün yansımaları modadan, eğlence hayatına ve hatta neredeyse tüm sosyal alanda varlığını sürdürürken, son yıllarda da yatak odamızın zaman kavramını etkiliyor. Nasıl mı? Bulabildiğiniz her dar vakitte partnerinizle ön sevişmeyi bile ortadan kaldırıp, kendinizi doğrudan orgazmın heyecanına bırakarak.

Fast seks arabada arka koltukta
Fast seks yapılabilecek yerlerde birisi de araba olacaktır. Arabanın ön veya arka koltuğunu seçebilirsiniz. Daha fazla heyecan isterseniz o zaman uçakta deneyebilirsiniz.

Fast sex saat diliminde tek kural, akrep ve yelkovanın bir araya geldiği her anı son sürat sevişerek değerlendirmek. Günlük hayatın koşuşturması içinde sırf daha uzun vakitler yaratabilme umuduyla sevgileri de sevişmeleri de yarınlara bırakmış ertelemiş olabilirsiniz.

Ancak kabul etmek gerekiyor ki, modern hayat kaplumbağa misali bir tempoyu kaldırmıyor; söz konusu yatak odasıysa bile! Aslına bakarsanız sağlıklı bir cinsel yaşam yalnızca fiziksel doygunluk için değil, aynı zamanda partnerlerin duygusal bağlarını her daim canlı tutmak için de oldukça önemli. Bu nedenle işe gitmekten, trafikte geçen zamanlardan ve hayatınızdaki tüm kaygılardan arta kalan vakitlerde seks hayatınızı canlandırmak istiyor olabilirsiniz. Ancak şunu söyleyebiliriz ki en doğru anı beklerken cinselliği ertelemek, sizi yalnızca ‘ev arkadaşı’ olmaya bir adım daha yaklaştıracaktır.

Fast sex hızlı seks
Her kadın bir kitaptır okumakla bitmez. Bu sebeple boş vakit değerlendirmek için değil tam tersi kadınlar için vakit yaratmanız gerekir. Kadınlar sizi her manada doyururlar. Seks için imkan yaratmalısınız, kendi kendine olmaz. İyi seks çaba ve emek ister. Önceden telefonda sohbet ederek onu sekse hazırlayabilirsiniz.

Bu tıpkı kitap okumayı, boş zaman aktivitesi olarak görmeye benziyor aslında. Nasıl ki bitmek bilmeyen trafikte iki satır bile olsa kitap okuyorsak yada dinliyorsak; sevişmek için de boş zaman beklemeden her anı değerlendirmek gerekiyor belki de…Zira sevişmekte kitap okumak gibidir hem fizyolojik hem de psikolojik olarak besler bizi. Kısacası bu felsefedeki altın kural, sevişmek için fırsat bulmak değil, fırsat yaratmak! Elbette ki günümüzde rastladığımız ciklet misali ‘kullan-at’ ilişkileri göz önünde bulundurduğumuzda fast sex, kulağa duygudan epey uzak görünüyor olabilir. Fast sex de ön sevişme için vakit yok ve hızlı olucaz pat pat pat. Vur ve kaç.

Ev dışı mekanlarda seks
Ev dışında hızlı seks için mekanlar nereler olabilir? Buna siz kendi risk algınıza göre karar verebilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz her yer aslında fast sex mekanı olabilir.

Ancak sevişmek için geniş zamanlar umarken cinselliği arka plana atmaktansa beş dakikalığına bile olsa sevgilinizle aynı orgazm dilinde buluşmak kulağa oldukça heyecanlı geliyor. Seks yapmak için tek bir doğru yol yoktur. O yüzden ara sıra değişik yollara başvurmak, fantezi dünyanızdaki zevk çığlıklarınızı artırmanızı sağlayacaktır. Cinsel hayatınızın azlığından şikayetçiyseniz, partnerinizi üç adımda hızlı seks oyunlarına davet etmekten hiç çekinmeyin. Hadi başlayalım!…Gençlik günlerinize  geri dönücez.

Fast seks
Fast sex için kendinizi hazır hissettiğiniz de karşılıklı seks ateşi yandığında aslında her yerde olabilir. Bir bar wc’si ve hatta bir bar tezgahı bunun için ideal olabilir. Fast sex için her zaman hazır olmak gerek. Kendinizi akışa bırakın.

Kırmızı Alarm
Hızlı seks oyununa başlangıç… Son derece önemli bir toplantıya ya da önemli bir davete saatler kala, evden çıkmadan hemen önce, partnerinize ateşli bir şekilde yaklaşmayı deneyin. Buradaki önemli nokta, özellikle sizin bir yere geç kalma ihtimalinizin olması! Öncesinde sevgilinize fast sex fikrinizden bahsetmediyseniz, onun işe yetişmesi gereken bir anda tempolu bir yakınlık talep etmeniz, ilk adım için biraz bencilce olabilir. Ancak unutmayın ki, evden çıkmadan önceki yetişme telaşı ve hızlı seks flörtünden; sonuna kadar adrenaline bulanmış orgazm doğar! Sürpriz bir şekilde partnerinize yaklaşıp, tempolu ancak kısa süren bir deneyim yaşatarak, yavaşlığa resmi olarak elveda diyebilirsiniz. Sonrası mı? Artık işe biraz geç kalmanın da orgazm gibi bir anlamı var! Unutmayın; hayat işten daha büyüktür…

Cinsel Açlık Oyunları
Sabırsızlıkla beklediğimiz ve geçen sürenin uzunluğuna tahammül edemediğimiz anlardan birisi de şüphesiz ki yemeğin pişme süresi. Sevgilinizle birlikte yemeği fırına verdikten sonra, kendinizi hızlı seksin kollarına bırakabilirsiniz. Seksin yüksek tempolu hali, yalnızca mutfakla da sınırlı değil elbette. Partnerinize atacağınız ‘Öğle arasında evde buluşalım mı?’ veya ‘Öğle arasında otelde buluşalım mı?’  şeklindeki bir mesaj, kısa ancak etkili fast sex buluşmalarınıza tatlı bir heyecan katacaktır. Yanılıyor muyuz? Bizce denemeye değer.

Seksi Dansa Davet
Üçüncü adımda hem siz hem de partneriniz, cinsel hayatınızı son derece hızlandırılmış moda almayı çoktan öğrenmiş durumdasınız. Bundan sonra sevgilinizle açık bir şekilde konuşup, fast sex’e hangi koşullarda yeniden başvurmanız gerektiğini tespit etmelisiniz. Hayal gücünüzün titreşimlerini, orgazm hedefinize bir adım daha yaklaştırarak; cinselliği yavaş ve ‘imkan buldukça dan kurtarıp çok daha tutkulu, heyecanlı bir hale getirmek artık sizin elinizde. İlk kopyayı  MobilDost olarak biz verelim: Uzun soluklu şarkılar! Partnerinizin hiç beklemediği bir anda ortalama beş dakikalık ritmi yüksek bir şarkı açıp, sizde seksinizin temposunu buna uydurup müzik son notasına gelene kadar ateşli dakikalar yaşayabilirsiniz. Kan ter içinde kalabilirsiniz. Seks hakkında bilinmeyen 50 büyük gerçek başlıklı yazımızı buradan hemen okuyabilirsiniz.

Fast seks
Partnerinize sürprizler yapın duşta yanına girin birlikte yıkanın, gün içinde beklenmedik mesajlar yazın, telefonda akşam için seksi konuşmalara yapın veya eve giderken otoparkta sevişmeye başlayın. Olağan cinsel hayatınızın dışına çıkın, hayatınıza yeniden heyecan katın.

Hatta onun sabah duşlarına eşlik ederken açacağınız bir şarkı sizi tam bir fast sex ikonu haline getirecek. Elbette ki yavaş, romantik ve ön sevişmenin patronluğunda bir cinselliğin yeri sizin için bambaşka olabilir. Ancak unutmayın ki, fast sex felsefesinin ilk amacı cinsel hayatınızı ‘ya hep ya hiç’ anlayışından uzaklaştırarak, dar vakitlerde de sizi tutkulu aşıklara çevirmek. Bu yüksek tempolu seks felsefesinde asıl dikkat etmeniz gereken, duygulardan uzaklaşmamanız. Sevginin gölgesinden ayrılıp, cinselliği yalnızca tatmin ihtiyacınıza yönelik bir eyleme dönüştürdüğünüz an oyunun sonu geldi demektir. Duygusuz seks yapmayın.

Hazır mısınız?
Romantik, dokunarak, hissederek ve uzun soluklu. Şehir hayatı, bu dört kilit kelimeyi seks hayatınızdan uzaklaştırıyor ve bitmeyen işler yüzünden cinselliği geri plana atıyor olabilirsiniz. Modern kent hayatından günün 24 saatinin 14-15 saatini filen iş alıyor.9 saat standart mesainiz var ortalama iş ve ev arasındaki mesafeye göre 2-3 saatte trafikte geçen zamanı eklerseniz 11-13 saat en iyi ihtimalle iş için ayrılan zaman hazırlık ve uzun çalışma saatleri de eklenince 14-15 saatleri bulabiliyor, geriye sadece yemek yemek ve uyumak için zaman kalıyor.  Fast sex felsefesini yatak odanıza uyarlamadan önce, aşkın tempolu haline ihtiyacınız olup olmadığından emin olun.

Bu arada fast sex felsefesi aynı zamanda sizi yeniden aşık edeceği ve daha tutkulu seks yapmaya başlayacağınız için kalbinizin bu tempoya hazır olması gerekiyor.
1. Kafanızda seksi tıpkı filmlerdeki gibi mükemmelleştirip sevişmek için yalnızca en doğru zamanı bekliyorsunuz.
2. İş, ev ve diğer sorumluluklar arasında kaybolup partnerinizle uzun zamandır cinsel deneyim yaşamıyorsunuz.

3. Seksi bir ‘iş’ olarak görev bilinciyle, yalnızca belli aralıklarla yapılacak bir aktivite olarak görüyorsunuz.

4. Rutininizdeki stresten dolayı, cinsellikten giderek uzaklaşıp partnerinizle neredeyse ‘ev arkadaşı’ haline geldiniz.

5. Ön sevişmesiz sekse ön yargılısınız ve cinselliğe yalnızca boş zaman aktivitesi olarak bakıyorsunuz.

Yukarıda kısaca özetlediğimiz bu beş maddeden en az üçü size çok tanıdık geliyorsa , fast sex’e bir şans verebilirsiniz. Yeni zevkler tatmak için yeni deneyimlerde bulunmanın bir zararı olmayacaktır. Cinsel hayatınızda değişikliklere açık olmalısınız. Eskiden seksinizi acele getirmeyin diyorduk şimdi ise hızlı seks yapın diyoruz. Cinsel hayatınız ve seks durumunuza göre buna sizin karar veriyor olmanız gerekiyor.

MobilDost gerçek arkadaşlık ve sohbet platformuna henüz üye olmadıysanız hemen buradan kolayca üye olabilirsiniz ve yeni kadınlar ile tanışıp hızla sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik telefon numaranız kimse tarafından görünmez ve bilinmez. Unutmayın burada olan burada kalır.


Kontrol Ediniz

sevgiliniz ile hangi filmleri izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz

İlişkide Bağımlı Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

İlişkide Bağımlılık Halleri İlişkide bağımlı olduğunuzu gösteren 6 işaret nelerdir? Siz değerli MobilDost okuyucuları için …

14 şubat sevgililer günü

Aşkın Evreleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

14 Şubat Sevgililer Günü Sohbetleri Aşkın evreleri hakkında bilinmesi gerekenler. Haftaya 14 Şubat Dünya Sevgililer …

Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz

Sevginizi Göstermek İçin Nasıl Öpersiniz?

Öpüşelim mi? Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz? Öpüşmek bir tür iletişim şeklidir. Ancak yıllardır öpüşüyor …

İlişkide teknolojiden nasıl faydalanırsınız

İlişkinize Faydalı Olabilecek Teknolojiler

İlişkinize Faydalı Teknolojiler İlişkinize faydalı olabilecek teknolojiler…Yaşadığınız ilişkiye hangi teknolojinin ne gibi yardımı veya katkısı …