Perşembe , 20 Haziran 2024

Kadınların Seksi ve Çekici Oldukları Anlar

Kadınların Seksi ve Çekici Oldukları Anlar

Dünya genelinde kadınların seksi ve çekici olarak göründükleri anları aşağıda sıralamaya çalıştık. Mutlaka kadından kadına bu anlar farklılık gösterecektir. Fakat gerek kadın bakışıyla, gerekse erkek bakışıyla kadının seksi olduğu anları aktarmaya çalıştık. Siz bu maddelerin içine kendi seksi olduğunuzu düşündüğünüz anlarınızı ekleyebilirsiniz.

-Mükemmel bir şekilde gözlerine göz kalemi çektiklerinde.

-Yüksek topuklu stiletto veya açık ayakkabı giydiklerinde.

-Kırmızı ruj sürdüklerinde.

-Kendi hayat hikayesiyle başka insanlara öncü olduklarını fark ettiklerinde.

-Yaz aylarında güneşte bronzlaştıklarında.

Beğendikleri erkeğin kendisini beğendiğini hissettiklerinde.

-Seksi, açık, dar bir elbise giydiklerinde.

-Aşırı yüklü spor sonrası vücutlarından aşağıya terleri su gibi akarken.

-El ve ayak tırnaklarına manikür-pedikür yaptırdıktan sonra.

-Kalabalık bir topluluğa konuşma anında.

-İpek kumaştan gecelik-pijama giyip tenlerinde hissettiklerinde.

-Doğal olarak saç ve cilt bakımı sonrasında.

-Seksi bir iç çamaşırı giydiklerinde.

-Ve son olarak erkekleri ile şehvetli öpüştüklerinde kadınlar kendilerini son derece seksi olarak hissediyorlar.

Stiletto seksi kadınların vazgeçilmezi, hem şık hem spor görünüm için idealdir. Her rengi ayrı bir hava katar.
STİLETTO GİBİSİ YOKTUR

Bir kadın gözüne tüm gözünün güzelliğini ortaya çıkaracak şekilde göz kalemi çektiğinde bakışlarından kurtulmak mümkün olmayacaktır. Gözler kadınların en büyük, vurucu silahlarıdır. Sonuç olarak menzil tanımazlar. Yüksek topuklu ayakkabı giydiklerinde vücut hatlarının tüm güzellikleri ortaya çıkar. Kalçaları hafifçe kalkar, basenler daha çekici hale gelir ve karınları içeri girer. Hatta memeleri dışarı çıkar, kadın adeta havada uçar.

AŞKA DAVET

Kırmızı bir ruj kadını gerçekten bir şehvet denizi haline getirir. Hatta tüm dikkatleri üzerine çeker. Dudakları erkeğini aşka davet eder. Dudakları dudaklarınızda olsun istersiniz. Yaz aylarında güneşte vücutlarının her noktasını bronzlaştırmak için adeta güneş ile dans ederler. Vücutlarında bikini izi kalmasın diye çaba gösterirler. Yanık tenli kadın gerçekten de erkek gözünde son derece seksi görünür.

Vücutlarını saran tüm hatlarını ortaya çıkaran dar ve kısa bir elbise giydiklerinde tüm rakiplerine meydan okurlar. Artık savaşa hazırdırlar. Her kadın kuaförden çıktığında kendisini yenilenmiş ve mutlu hisseder. Bu mutluluk anı onların aynı zamanda öz güvenlerinin en yüksek  olduğu kendilerini çekici ve seksi hissettikleri bir andır. Sevgilinize mutlaka kuaför ve cilt bakımı sonrasında ne kadar güzel olduğunu söyleyin. Çünkü bu size olan hisleri yükseltir ve puan kazanmanızı sağlar.

Seksi iç çamaşırı seçerken rengine dikkat edin, hangi renk teniniz ile uyumlu ise onu seçin, başkasında çekici duran sizde durmayabilir.
SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRI

Ve iç çamaşırı; her kadının kendisini içinde iyi hissettiği, kendisi ve partneri için seksi olduğunu bildiği bir iç çamaşırı mutlaka vardır. Gerçekten de iyi seçilmiş, vücut hatlarını olduğu gibi ortaya çıkaran bir iç çamaşırı muazzamdır. Çünkü erkeği vuran bu kadar başarılı başka bir silah yoktur. Seksi bir iç çamaşırı sizi bu savaştan kesinlikle zafer ile çıkarır. İyi bir sekse giden yolun başlangıç noktası seksi iç çamaşırıdır.

Hatta seksi iç çamaşırı için iyi bir afrodizyak bile diyebiliriz. Kendisine özen gösteren kadınlar için vücut bakımı ve hijyen ile iç çamaşırı seçimleri önemlidir. Başkasında seksi ve çekici duran sizde durmayabilir. Kendinize özel seçimleriniz olsun. Bir erkek için yukarıda saydığımız anların hepsini üzerinde taşıyan bir kadından daha seksi ne olabilir ki?

Mobil Dost

Kontrol Ediniz

sevgiliniz ile hangi filmleri izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz

İlişkide Bağımlı Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

İlişkide Bağımlılık Halleri İlişkide bağımlı olduğunuzu gösteren 6 işaret nelerdir? Siz değerli MobilDost okuyucuları için …

14 şubat sevgililer günü

Aşkın Evreleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

14 Şubat Sevgililer Günü Sohbetleri Aşkın evreleri hakkında bilinmesi gerekenler. Haftaya 14 Şubat Dünya Sevgililer …

Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz

Sevginizi Göstermek İçin Nasıl Öpersiniz?

Öpüşelim mi? Sevginizi göstermek için nasıl öpersiniz? Öpüşmek bir tür iletişim şeklidir. Ancak yıllardır öpüşüyor …

İlişkide teknolojiden nasıl faydalanırsınız

İlişkinize Faydalı Olabilecek Teknolojiler

İlişkinize Faydalı Teknolojiler İlişkinize faydalı olabilecek teknolojiler…Yaşadığınız ilişkiye hangi teknolojinin ne gibi yardımı veya katkısı …